KILKA SŁÓW O NAS:

VIKANDO to nowoczesna i kreatywna agencja marketingowa.

Specjalizujemy się w kompleksowym budowaniu wizerunku firm oraz produktów – zarówno w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym. Na tle konkurencji wyróżnia nas duża elastyczność, kompleksowe podejście do realizowanych projektów, ale i bardzo konkurencyjna cena. Bazując na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy wstanie zaproponować Państwu najlepsze i najskuteczniejsze narzędzia marketingowe, które pozwolą zoptymalizować działania i w znaczący sposób zmniejszyć koszty przeznaczone na marketing. Jesteśmy po to, by doradzać – ale nie teoretyzujemy, przedstawiamy konkretne działania i je realizujemy – gdyż jesteśmy pewni, że przyniosą odpowiednie korzyści.

Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania. Tak jak w kontaktach osobistych, w relacjach biznesowych stawiamy na koleżeńskie stosunki, nie zapominając o stosownym poziomie biznesowym.

To co nas wyróżnia to przede wszystkim kompleksowa obsługa – od projektu po montaż. Przychodząc do nas otrzymasz pełne wsparcie począwszy od projektów graficznych, sesji fotograficznej po zaawansowane rozwiązania programistyczne i działania z zakresu szeroko pojętego marketingu. Naszą pracę traktujemy przede wszystkim jako pasję, dzięki czemu każdy nowy dzień nad projektami naszych klientów jest niezapomnianą przygodą.

Doświadczenie

15 lat doświadczenia w marketingu, obsługa firm z różnych branż, m.in.: medyczna, hotelarska, edukacyjna, motoryzacyjna.

Realizacje

Dziesiątki zrealizowanych projektów oraz zaufanie firm to gwarancja udanej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Jakość

Przywiązujemy wagę do szczegółów. Dbamy aby strony www i strategie reklamowe tworzone przez nas były najwyższej jakości, co zapewnia maksymalną ich skuteczność.

Menu