Katalogi,
foldery

Katalogi reklamowe stanowią sprawdzone narzędzie marketingowe, które w sposób przejrzysty i czytelny zaprezentują ofertę Twojej firmy. Wykonane zgodnie z identyfikacją wizualną oraz na bazie posiadanych materiałów będą stanowić doskonały nośnik reklamy podczas targów, spotkań biznesowych czy sympozjów. Stworzymy dla Ciebie każdy rodzaj katalogu, jaki potrzebujesz, w niemal każdym formacie i we wskazanej stylistyce. Projektowanie katalogów firmowych w naszej firmie odbywa się zawsze w stałym kontakcie z klientem, po szczegółowej konsultacji wstępnej. Jesteśmy w pełni otwarci na sugestie, propozycje i nielimitowaną ilość korekt i poprawek.
  • Drukowane lub ON-LINE
  • W naszym studio graficznym zaprojektujesz katalog zarówno pod druk - z pełnym składem i dostosowany do wymogów drukarni (jeżeli nie będziesz chciał skorzystać z usług naszej drukarni), jak i foldery w wersji cyfrowej, które będziesz mógł wysłać do swoich kontrahentów w formacie PDF, lub też udostępnić możliwość jego bezpośredniego pobrania z Twoje strony internetowej.
  • Standardowo bądź szlachetnie
  • Projektujemy i drukujemy katalogi i broszury standardowe bez dodatkowego uszlachetnienia, a także w wersji premium - na znacznie grubszej kredzie, pokryte różnego rodzaju folią czy też z elementami wybiórczego UV lub złoceniami czy srebrzeniami.
Image
Image
Image
Image
Projektujemy dotąd aż będziesz w 100% zadowolony z efektu
Projektujemy dotąd aż będziesz w 100% zadowolony z efektu
Title image
Masz  pytanie?
Masz pytanie?