Portfolio stron
i sklepów www

Poniżej prezentujemy niektóre z ostatnio zrealizowanych przez naszą agencję projektów.

strony internetowe

Portfolio stron
i sklepów www

Poniżej prezentujemy niektóre z ostatnio zrealizowanych przez naszą agencję projektów.

strony internetowe

LEWBED

Firma LEWBED to kompleksowa wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Oferuje dogodne warunki wynajmu, wysokiej jakości sprzęt, niezbędne zaplecze serwisowe oraz informacyjne.

Dla firmy LEWBED, prócz zaprojektowania logotypu nawiązującego do branży w jakiej firma działa, zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy responsywną stronę internetową oraz zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy materiały reklamowe takie jak: wizytówki, ulotki itp.

POL-ERKA

POL-ERKA to firma świadcząca usługi z zakresu szeroko rozumianego autodatiling-u i auto-spa. Firma, której szefem jest Pan Leszek Maszczyk znajduje się w samym centrum Katowic w budynku biurowca ALTUS.

Dla POLERK-i wykonaliśmy m.in.:  projekt, logotypu, projekt i druk materiałów reklamowych, reklamę zewnętrzną w postaci kasetonu, tablic dojazdowych, stojaków czy banerów reklamowych. W 2019 roku dla Pol-erki zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową – www.polerka.pl.

SALONIK ŻOGAŁA

W 2019 roku Pani Hanna Żogała otworzyła swój autorski salon fryzjerski pod nazwą “Salonik Żogała”. Salonik – gdyż jest bardzo kameralnie, ale i komfortowo, o czym możecie się  przekonać sami odwiedzając Panią Hannę w Chorzowie przy ulicy Raciborskiej 20a.

Dla Saloniku zaprojektowaliśmy logotyp, stronę www, oraz profil firmowy na fb.  Zajęliśmy .się również projektem i drukiem materiałów reklamowych (ulotki, wizytówki) oraz elementami reklamy zewnętrznej: banery, roll-up, tablica informacyjna, cennik.

ŻŁOBEK MAŁA STÓPKA

Prywatny Żłobek Mała Stópka – to nowe miejsce na mapie Tychów , gdzie rodzice mogą pozostawić swoje pociechy bez obawy o ich prawidłowy rozwój. Właścicielką Żłobka jest Pani Klaudia Mrzygłód, która zaufała nam i zwróciła się z prośbą o stworzenie pełnego branding-u dla żłobka – czyli projekt logotypu, wizualizacji zewnętrznej oraz strony internetowej.

Na stronie www Klienci mogą zapoznać się z aktualnym cennikiem, kadrą oraz programem dnia jaki żłobek oferuje dla swoich podopiecznych.

KOSMETYKA ORZESZE

W Orzeszu przy ulicy Wawrzyńca 64, znajdziecie Państwo komfortowy, przestronny i wielospecjalistyczny salon kosmetyczny.

Dla Pani Beaty Groborz oraz Anny Szier (właścicielek) zaprojektowaliśmy logotypy (dla każdej z Pań osobny) oraz stworzyliśmy responyswną stronę internetową w technologii CMS.

Pod koniec 2019 roku dla salonu wykonaliśmy również projekt i druk materiałów reklamowych (voucher-y, wizytówki) oraz zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy elementy reklamy zewnętrznej w postaci banerów reklamowych.

ANGATA*PL

Nie często mamy Klientów z poza Śląska czy Małopolski – staramy się działać lokalnie. Natomiast w 2019 roku zgłosił się do nas Pan Andrzej Nowoświat prowadzący w Elblągu Hodowlę Kotów Rasowych – kartuskie oraz brytyjskie z prośbą o stworzenie strony internetowej prezentującej jego “podopiecznych”.

Zaprojektowana strona – prócz samej prezentacji kociaków, zawiera również tradycyjnego bloga z poradami dla posiadaczy (lub tych, którzy chcą być posiadaczem) czworonoga.

SUPERFOODS CONCEPT

SUPERFOODS CONCEPT to marka wysokiej jakości produktów pochodzenia roślinnego, certyfikowanych, bogatych w składniki odżywcze. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem największych producentów superfoods-ów na świecie: UNICORN, YOUR SUPERFOODS, THE ORGANIC LAB.

Dla marki SUPERFOODS CONCEPT zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy wraz z blogiem. Celem było stworzenie funkcjonalnego sklepu zintegrowanego z aukcjami allegro oraz sklepem na Instagramie i Facebook-u.

CAMMBIO

Swoje prace dla firmy CAMMBIO rozpoczęliśmy od projektu logotypu oraz wdrożeniu systemu identyfikacji wizualnej. Następnie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy serwis internetowy wyposażony w funkcję zdalnej pomocy psychologicznej. Do strony zastał zaimplementowany również blog, na którym zamieszczane są artykuły z zakresu psychologii i psychoterapii.

NATI & NAILS

Firma NATI & NAILS jest firmą bardzo młodą – stąd też prace swoje rozpoczęliśmy od  zaprojektowania logotypu.

Następnie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową. Stronę zbudowaliśmy w oparciu o platformię WordPress. Strona składa się z kilku standardowych podstron – O nas, Usługi, Realizacje, Cennik, Kontakt. Ważnym Elementem strony są zdjęcia,  które w sposób estetyczny wypełniają content strony.

TOM MARTIN POLSKA

Firma Tom Martin Poland Sp. z o.o. jest utworzoną w 2012 roku niezależną spółką należącą do brytyjskiej grupy Tom Martin Company, która jest wiodącym odbiorcą poprodukcyjnych odpadów złomu metali. Firma działa na terenie czterech kontynentów obsługując największe światowe koncerny jak i firmy lokalne.

Dla firmy Tom MARTIN zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wielojęzyczną stronę internetową prezentującą główne usługi jakie firma realizuje na terenie naszego kraju.

CLINERS

CLINERS to firma z branży czystościowo-pralniczej, której główne usługi to profesjonalne pranie i czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej.

Naszym zadaniem było: zaprojektowanie logotypu, strony www, druk materiałów reklamowych jak i produkcja elementów reklamy zewnętrznej.

ELTOMBO

EL TOMBO to nowoczesna firma remontowo-budowlana oferująca usługi remontowe oraz wykończenia obiektów mieszkalnych i biurowych. Specjalizuje się w kompleksowych usługach remontowo-wykończeniowych dla firm i osób prywatnych.

Dla firmy ELTOMBO zaprojektowaliśmy znak firmowy oraz zbudowaliśmy i wdrożyliśmy serwis internetowy mający na celu prezentację usług oraz wykonanych realizacji.

SELFI PROJEKT

Dla firmy SELFI PROJEKT zbudowaliśmy i wdrożyliśmy serwis internetowy, w którym zaprezentowane są galerie ze zrealizowanych imprez, opisane są świadczone usługi jak i pokazane przykładowe ceny. Dodatkowo do strony dołączona została STREFA KLIENTA, gdzie Klienci firmy SELFIPROJEKT mają dostęp do zdjęć ze swoich imprez czy event-ów.

Dodatkowo dla firmy SELFIPROJEKT zaprojektowaliśmy i wydrukowaliśmy wizytówki firmowe oraz ulotki. Wykonaliśmy również ROLLUP prezentujący usługi firmy.

KANRI DB

Dla firmy z zakresu doradztwa biznesowego KANRI DB, której właścicielem jest Pani Małgorzata Gawełda wykonaliśmy usługę branding-u – zaprojektowanie logotypu oraz wizytówek oraz zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy stronę internetową.

null

LEWBED

null

SUPERFOODS

null

POL-ERKA

null

AWG

null

OCIEPLENIE.EU

null

OWOCNI W PRACY

null

SALONIK ŻOGAŁA

null

MAŁA STÓPKA

null

TOM MARTIN

null

SPEKTR POLSKA

null

SELFI PROJEKT

null

OXIVENT

null

KOSMETYKA ORZESZE

null

DPF EKSPRES

null

NATI NAILS

null

RZECZOZNAWCA

null

ELTOMBO

null

CLINERS Istebna

null

CAMMBIO

null

ECODEL

null

ANGATA

Nasi Klienci o VIKANDO:

Menu